Ana sayfa Kadın Sağlığı Spor Antalyaspor’da Eto’o Krizi!

Antalyaspor’da Eto’o Krizi!

86
0
PAYLAŞ

Antayaspor’un yıldız futbolcusu Samuel Eto’o, kulüpteki geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz transfer döneminde Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün ‘Eto’o’yu satmayı düşünmüyoruz’ sözlerinin hatırlatıldığı Eto’o, şunları söyledi:

“Menajerimin sözlerini sonuna kadar destekliyorum ve katılıyorum. Başkanın sözlerine katılmıyorum. Öyle olsa bugüne kadar zaten giderdim. Şimdi gitmek istiyorum, ama bunun nedeni para değil. Yani buradaki konu ticari değil. Gerekli saygıyı görmek istiyorum. Başkan da bunu biliyor. Ben başkana da söyledim, ‘Antalyaspor’a ve kendime olan saygımdan dolayı bırakın gideyim’ dedim. Gitmek istememin ardında para olsaydı, söylediğim gibi daha önce giderdim. Bu teklifleri kabul etmediğimi Başkan Ali Şafak Öztürk de biliyor. Bu kulüpte hak ettiğim değeri, saygıyı görmediğim için gitmek istiyorum. Tek istediğim yönetimin benim gerçek değerime saygı duyması. Çok önemli büyük kulüplerde oynadım. Şimdi ise buradayım, Antalyaspor’da. Bana saygı duyulmasını bekliyorum. Antalya’yı çok seviyorum. Benim kim olduğumu bilmelerini istiyorum. Ben gittiğim her kulübe değer katan bir oyuncuyum. Gerçek değerimin bilinmesini ve saygı gösterilmesini bekliyorum.”

Takımdan ayrılmak istediğini söyleyen Eto’o, “Ben işimi yaptım. Çocuk değilim. Beni diğer futbolcularla aynı kefeye koyamazlar. Bugüne kadar hiç problem olmadan işimi yaptım. Bütün yaşanan sorunlara rağmen taraftara ve takıma saygımdan ve sevgimden dolayı burada kalmayı tercih ettim. Ama artık böyle devam edemeyiz. Burada bana saygı göstermiyorlarsa ben de başka takıma gitmek istiyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here