Ana sayfa Kadın Sağlığı Spor Muslera ve Selçuk İnan’dan Kaptanlık Açıklaması!

Muslera ve Selçuk İnan’dan Kaptanlık Açıklaması!

250
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günkü Antalyaspor Galatasaray karşılaşması 1-1’lik eşitlikle tamamlanırken maçta ilginç bir detay dikkatlerden kaçmamıştı. 62. dakikada Ndiaye’nin yerine oyuna dahil olan Selçuk İnan, kaptanlık pazubandını takmış, maça kaptan olarak çıkan Muslera, oyuna giren Selçuk İnan’a kaptanlık bandını vermesi taraftarı şaşırtmıştı. Sosyal medyada taraftarlar, oyuna sonradan girmesinden dolayı Muslera’dan kaptanlık bandını alan Selçuk İnan’a tepki göstermişti. Ayrıca Galatasaray taraftarı, Selçuk İnan’ın kötü performansı ve son dakikalarda kullandığı iki serbest vuruştan dolayı da eleştirilerde bulunmuştu.

Bu konu Muslera ve Selçuk İnan cephesine de soruldu.

Muslera konuyla ilgili, “Selçuk bizim takımımızın kaptanı. Ben ikinci kaptanım. Selçuk sahaya girdiğinden itibaren ben ona kaptanlığı veririm . Çok saygı duyduğum bir isim ve takım için yaptıkları ortada. Bazı zamanlar çirkin eleştirilerin olduğunu düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

Selçuk İnan ise, “Bu olayla ilgili bir şeyler söylemek de canımı acıtıyor. ‘Oyuna girersen kaptanlık bandını sana veririm.’ diyordu. Ben her zaman adam oldum. Kendi takımımdan birinden kaptanlık alacak değilim Ama bu tür sıkıntılar ülkemizde yaşanıyor. Bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada bu konuda yazılar yazılmış. Bunlar canımı acıttı. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. İnsana kötü bakarsanız, kötü tarafını görürsünüz. Çok iyi bir takımız. Kimin oynadığı önemli değil. Sorumluluklarımın farkındayım. Tek hedefimiz şampiyonluk! ” ifadelerini kullandı.

.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here