Ana Sayfa Kadın Haber Antalya’da Gürcistan Uyruklu Kadın Sevgilisi Tarafından Öldürüldü

Antalya’da Gürcistan Uyruklu Kadın Sevgilisi Tarafından Öldürüldü

379
0
Paylaş

Gün geçmiyor ki bir kadın cinayeti haberi daha vermeyelim. Bu sefer de Antalya’da Gürcistan uyruklu bir kadın sevgilisinin bıçaklı saldırısı sonrası hayatını kaybetti. Kaçan zanlı kısa sürede yakalandı.

Dün akşam saatlerinde sokak ortasında Gürcistan uyruklu, 51 yaşındaki sevgilisiyle tartışan Mesut Ö. yanında bulundurduğu bıçakla talihsiz kadını 6 yerinden bıçakladı ve son olarak boğazını keserek olay yerinden kaçtı. Olayın ardından sahile giderek hiçbirşey olmamış gibi alkol almaya devam eden Mesut Ö. polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Boya ve badana işleri yaptığı öğrenilen 44 yaşındaki Mesut Ö. Antalya’da bir eğlence mekanında çalışan sevgilisi 51 yaşındaki Anna Safaryan‘la para mevzusu yüzünden tartıştı. İkilinin birbirine karşılık vermesi sonucu tartışma büyüdü ve Mesut Ö. yanında taşıdğı bıçakla sevgilisini önce 6 yerinden bıçakladı ardından boğazını keserek öldürdü.

Vatandaşların haber vermesi üzerine kısa sürede olay yerine ambulans ve polis ekibi gelirken, zanlının da yakalanması için çalışma başlatıldı. Sahilde alkol alırken yakalanan Mesut Ö. gözaltına alınırken, ambulansla hastaneye kaldırılan talihsiz kadının yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.