Ana Sayfa Kadın Haber Genç Öğretmen Evinde Şort Giydiği İçin Uyarıldı

Genç Öğretmen Evinde Şort Giydiği İçin Uyarıldı

261
0
Paylaş

Ankara Kolej’de kendi evinde şort giydiği için apartman yöneticisi tarafından uyarılan genç öğretmen sosyal medya hesabından isyan etti.

Ankara’da İngilizce öğretmenliği yapan ve üniversite öğrencilerinin yoğun bir şekilde ikamet ettiği Kolej semtinde oturan T.E. evinde şort giydiği için apartman yöneticisinin sözlü uyarısıyla karşılaşınca isyan etti. Çevre apartmanlardan şikayet olduğunu ve perdelerini kapalı tutmasını isteyen apartman yöneticisi kapalı giyinmesini tavsiye etti.

Evinin sürekli komşu daireler ve inşaat çalışanları tarafından gözetlendiğini söyleyen genç İngilizce öğretmeni sosyal medya üzerinden de sürekli taciz mesajları atıldığını ifade etti. Yaklaşık bir yıldır Kolej semtinde oturduğunu ve oturduğu günden bu yana sürekli hem sözlü olarak hem de sosyal medya hesapları üzerinden taciz mesajları aldığını dile getiren T.E. son olarak apartman yöneticisinin şort giymemesi konusunda kendisini uyarmasıyla isyan etti. Kendisinin evini izleyenler tarafından şikayet edildiğini ifade eden genç öğretmen, sokakta, mekanda rahatça yaşayamadıklarını, evlerinin içine bile bu adamların nasıl karışabildiğini, bu cesareti nereden aldıklarını bilemediğini söyleyerek yaşadıklarını bıktım mesajı ile paylaştı.