Ana Sayfa Kadın Haber İstanbul’da Şortlu Kadına Şoförden Darp

İstanbul’da Şortlu Kadına Şoförden Darp

172
0
Paylaş

İstanbul Eminönü‘nde bir dolmuş şoförünün şort giyen bir kadın yolcuyu zorla dolmuştan indirerek darp ettiği iddia edildi.

Turistlerin yoğun bir şekilde ziyaret ettiği İstanbul’un tarihi Eminönü semtinde dün akşam saatlerinde yolculuk etmek için sarı dolmuşlarla binen bir kadın yolcu şoför tarafından araçtan indirilmek istendi. Arap turist geleceği gerekçesiyle dolmuştan inmesi istenen genç kadının inmek istememesi üzerine şoför genç kadını zorla araçtan indirerek darp etti. Küfür ve hakarete maruz kalarak darp edilen genç kadın hemen polisi aramasına rağmen, polisin olay yerine yaklaşık 1 saat sonra gelebildiği ve genç kadından ifade almak istemediği iddia edildi. Polisin olay yerine gelene kadar dolmuş şoförünün kaçtığını ifade eden genç kadın şikayetçi olmak için gittiği karakolda da komiserin şikayet dilekçesi almak istemediği iddia edildi. Genç kadını savcılığa giderek şikayetçi olması gerektiğini ifade eden karakol amirinin dilekçeyi işleme de almadığı belirtildi.

Kendisini hakaretler ve küfürler eşliğinde darp ederek zorla dolmuştan indiren dolmuş şoförü Ç.S hakkında nasıl işlem yapılacağını merak eden genç kadın yetkililerden yardım istedi.