Ana Sayfa Kadın Haber Sahte Hoca Kadınları Facebook’tan Dolandırdı

Sahte Hoca Kadınları Facebook’tan Dolandırdı

322
0
Paylaş

İnternetin ve teknolojinin gelişmesiyle beraber dolandırıcılık ve sapkınlık durumları da bu alana evrilerek farklı sonuçlar doğurmaya başladı.

Bunların sonuncusu Facebook ve WhatsApp üzerinden kadınları tuzağına düşürerek paralarını alan ve online olarak cinsel şov isteyen sapkın hoca oldu. Son zamanlarda hızla artan büyücülük dolandırıcılarına bir yenisi de ana haber bültenlerine konu oldu. Ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılan Facebook ve WhatsApp üzerinden büyü yaptığını iddia eden dolandırıcı, evliliği kötü gidenlere de muska yazdığını iddia ederek bir çok kadını dolandırmayı başardı. Büyünün daha etkili olabilmesi WhatsApp ve Facebook üzerinden cinsel şov isteyen sapık, dolandırılan yüzlerce kadının şikayeti üzerine yakalanarak gözaltına alındı.

Facebook hesabı üzerinden kendisine ulaşan kadınlardan binlerce lira para alan, üstüne bir de cinsel şov isteyen sahte hoca kötü giden evliliklerin düzelmesi ve daha bir çok alanda büyü ve muska yazdığını iddia ederek yüzlerce kişiyi dolandırdı.

Sahte hoca kendisini cinsel şovla tatmin edenlere en etkili muskaları kargo yoluyla göndereceğini ifade ederek kadınları ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.