Ana Sayfa MAGAZİN Abdullah Avcı’dan Fenerbahçe’ye Gözdağı!

Abdullah Avcı’dan Fenerbahçe’ye Gözdağı!

207
0
Paylaş

Süper Lig 4. haftasında Fenerbahçe ile Başakşehir karşı karşıya gelecek. Maç öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Abdullah Avcı, Fenerbahçe’ye adeta gözdağı verdi.

Fenerbahçe maçıyla alakalı önemli bilgiler veren Avcı, “Yedi oyuncumuz milli takımlardaydı. Döndüler ve bugün itibarıyla tamamlandık. Onun dışındakilerle burada çok iyi çalıştık. Oyuncular çok istekliydi, tüm antrenmanları amacına yönelik yaptılar. Gelen oyuncularımızda bir sakatlık yok, bu önemli. Bugün ilk kez tam takım beraber çalışacağız. Şu an enerjimiz iyi, iyi gidiyoruz ve iyi çalışıyoruz. Kazanmak ve kazanarak devam etmek istiyoruz. Çok değerli bir takım ile oynayacağız. Onlar da çıkış yapmak ve iyi duruma gelmek istiyorlar. Zihinsel yorgunlukları var. Umarım iki takım adına da iyi bir oyun olur, sonucu bizim olursa da bu bizi mutlu eder. Bütün detayları düşündük, umarım güzel bir maç olur.” dedi.

Öte yandan milli takımın Dünya Kupası yolundaki maçlarını da değerlendiren Avcı, “Milli takımımızı tebrik ederim. İyi bir dönüş oldu, Dünya Kupası Elemeleri’nde şansları devam ediyor. Yeni hoca ve ekibe başarılar dilerim. Milli takıma giden oyuncularımızın da performansları da iyiydi. Bu da bizi mutlu etti. Eylül ayı başlangıcı kötü, sonundaki maç ise iyi oldu. Ekim ayı belirleyici olacak. Tüm duygu ve düşüncemiz, orada çalışmış bir teknik adam olarak da ülke adına ve oyuncular adına Dünya Kupası’nda olmak deneyim kazandıracaktır.”