Ana Sayfa MAGAZİN Alişan ve Eda Erol Ayrıldı!

Alişan ve Eda Erol Ayrıldı!

193
0
Paylaş

Alişan ve Haziran alında nişanlandığı Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, evlilik öncesi ayrıldı. Alişan, ayrılığı Instagram hesabından duyurdu. “Bilgilendirme” başlığıyla yayınlanan açıklamada Alişan, “Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur” ifadesini kullandı.

İlk olarak Eda Erol’un sosyal medya hesabından paylaştığı ‘yollarımızı ayırdık’ mesajı ilk olarak yalanlansa da günün ilerleyen saatlerinde farklı iddialar gündeme geldi ve en sonunda Alişan tarafından bu belirsizlik bozuldu.

Ünlü şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol’la ayrıldıklarını açıkladı. İnstagram üzerinden yazılı bir açıklama yapan Alişan, ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la yollarını ayırdıklarını ifade etti. Alişan, “Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağ olsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum” ifadelerini kullandı.