Ana Sayfa Kadın Haber Azra Akın Dünya Evine Girdi!

Azra Akın Dünya Evine Girdi!

302
0
Paylaş

Eski Dünya Güzeli model ve oyuncu Azra Akın, 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Atakan Koru ile Tekirdağ’da düzenlenen sade bir törenle evlendi. Çiftin düğünü ise 26 Ağustos’ta Edirne’nin Keşan İlçesi’nde yapılacak.

Azra Akın ve Atakan Koru çifti, Tekirdağ’da bir bağ evinde aile ve yakın dostlarının katıldığı bir yemek daveti ile evlendi. Azra Akın bu davette Galia Lahav tasarımı gelinlik giydi, gelinlik düğüne katılan davetliler tarafından çok beğenildi.

Çiftin nikahını ise Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı M. Ekrem Eşkinat kıydı. Eşkinat nikah sonrası bu mutlu anı görüntüleyerek sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaştı.Başkan Eşkinat, “Dünya Güzelimiz Azra Akın & Atakan Koru’nun nikahını kıydım. Mutluluklar dilerim.” ifadesini kullandı.

Farklı bir düğün düzenleyecek olan çift, 26 Ağustos günü Edirne’nin Keşan ilçesinde gerçekleşecek olan geleneksel bir Trakya kır düğünü ile konuklarını ağırlayacak. Azra Akın bu düğünde ise eski gelinliğinin yerine Cemil İpekçi tasarımı bir gelinlik giyecek.

Azra Akın Kimdir?

Azra Akın, Türk manken, model ve oyuncudur. Akın, 2002 Türkiye güzeli seçilmiş ve ardından da 2002 Miss World’de Dünya Güzeli unvanını kazanmıştır. Azra Akın öte yandan 1998 yılında Elite Model yarışması Türkiye ayağında birincilik kazanmıştır. Daha sonra 2002 yılında Star Tv’nin düzenlediği Türkiye güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Hayatı aldığı ödüllerle dolu olan Akın öte yandan birçok dizi,film ve reklamlarda da rol almıştır.