Ana Sayfa MAGAZİN Cem Gelinoğlu: Sürekli Kendimle Dövüşüyorum

Cem Gelinoğlu: Sürekli Kendimle Dövüşüyorum

212
0
Paylaş

Çektiği ”Vine” videoları ile ünlü olan Cem Gelinoğlu özel hayatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren yeni filmi ”Şansımı Seveyim” hakkında da konuşan Gelinoğlu, önemli bilgiler verdi.

Filmlerde hiperaktif olmasının sebebinin çocukluğu olduğunu söyleyen Cem Gelinoğlu, “Filmlerde hep hiperaktifim ama gerçekte de öyleydim. Hiç bitmeyen umudum ve heyecanım vardı. Tam anlamıyla hiperaktiftim. ‘Gözünde ışık görüyoruz senin’ diyorlardı” şeklinde konuştu.

Hayatıyla ilgili bilgiler veren Gelinoğlu, babaannesinin kendisini ‘kara kaşlı oğlum’ diye sevdiği için kaşlarını beğendiğini dile getirdi ve şunları söyledi; “Rahmetli babaannem beni ‘kara kaşlı oğlum’ diye severdi. Ben de kaşlarımı severek büyüdüm. Kendimi 20’li yaşlarımda yakışıklı buluyordum. Şimdi ise iyiyim ve kendimi daha erkeksi buluyorum”

En büyük hayalinin komedyen olmak olduğunu söyleyen Gelinoğlu, “Hedefim sosyal medya fenomeni olmak değildi. En büyük hayalim komedyen olmaktı.  Sinemayla da bu yola adım atmış oldum. Sokak adamıyım, insanların içindeyim ve  sürekli onları izliyorum” dedi.

Elinin çok sert olduğunu bu yüzden dolayı boks makinalarını sürekli bozduğunu söyleyen Gelinoğlu, “Elim çok ağırdır. Boks makinalarını sürekli bozuyorum. El şakalarını da hiç sevmiyorum, arkadaşlarım bilir. Bence başkalarının da bilgisi olsun” ifadelerini kullandı.

Öte yandan en sevmediği huyunun sürekli kendisi ile dövüşmek olduğunu söyleyen Cem Gelinoğlu, “Sürekli kendimle dövüşüyorum. Zihniyle dövüşen çıkamıyor oradan ve daha çok dolanıyor. En sevmediğim huyum kendimle dövüşüyor olmam” dedi.