Ana Sayfa MAGAZİN Galatasaray’da İmza Töreni!

Galatasaray’da İmza Töreni!

255
0
Paylaş

Galatasaray yeni transferleri Denayer, Latovlevici ve Carrasso için imza töreni düzenledi.

İmza töreninde konuşan Lavovletici; “Galatasaray’a gelmeden önce Tudor ile konuşmamıştım. Karabük’ten beni tanıyordu zaten. Hagi ve Popescunun Galatasaray’da sergilediği performansı sergilemek istiyorum. Çok farklı takımlarda oynadım ama hep kendi performansımız üzerine düştüm. Benim performansımın temel etkeni çalışmak.” ifadelerini kullandı.

Denayer ise takıma tekrardan dönmenin kendisini mutlu ettiğini söyleyerek, ”Öncelikle taraftarımıza teşekkür ederim. Burada kendimi iyi hissetmemin sebebi de burada bana her zaman iyi davranılması. Bundan dolayı aramızda bir kaynaşma olduğunu düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

Galatasaray’ın son transferi 35 yaşındaki Carrasso ise ”Birçok teklif aldım ama burada detaylara girmeyeceğim. Bugün önemli olan Galatasaray’da olmam. 18 yıllık kariyerim var. Galatasaray’a gelişim 3-4 senelik bir maraton. Her yerde arkadaşlarımla olacağım.” şeklinde konuştu.

Öte yandan imza töreninde gelen sorular üzerine yabancı sınırı hakkında da konuşan Özbek, ”Yabancı sınırını konuşmak anlamsız. Türkiye’deki takımların, uluslararası mücadelelerde başarılı olması için onlarla aynı koşullarda mücadele etmeleri lazım. Yabancı yasağı konusu gündeme bir şekilde geldi. Globalleşme içinde ayrımcı olmak doğru değil. Gelen yabancıların ülke futboluna katkı sağladığı da bir gerçek. Geçmişte baktığımız zaman Milli Takım olarak düşük yabancı sayısıyla da başarısız olduğumuz dönemler var. Milli Takım’daki başarısızlığın sebebi yabancı sınırı değil. Bunun çözümü Almanya gibi altyapıya önem vermekten geçer.” dedi.