Ana Sayfa MAGAZİN Hande Bermek Bodrum’da Görüntülendi

Hande Bermek Bodrum’da Görüntülendi

200
0
Paylaş

Öz yeğeni ile yaşadığı ensest ilişki ile ülke gündemini bir süredir meşgul eden Murat Başoğlu’nun aldattığı karısı Hande Bermek Bodrum’da telefonla konuşurken görüntülendi.

Bir teknede görüntülendiği kadının öz yeğeni olduğunu inkar eden, gerçek ortaya çıkınca da ülkeyi terk ederek yurt dışına kaçan Murat Başoğlu‘nun aldattığı karısı Hande Bermek Bodrum’daki villasında telefonla konuşurken görüntülendi. Olayın ortaya çıkmasının ardından sessizliğini korumayı tercih eden ve herhangi bir açıklama yapmayan Bermek’in villasının balkonunda uzun süre telefonla konuştuğu dikkatlerden kaçmadı.

Evli olan öz yeğeni ile Bodrum açıklarında bir teknede uygunsuz bir şekilde objektiflere yakalanan Başoğlu, önce eşini aldattığı kadının yabancı bir kadın olduğunu iddia etmiş, abisinin kızı olduğunun ortaya çıkmasının ardından da sessizliğe bürünerek Yunanistan’a kaçmayı tercih etmişti. Yeğeninin eşiyle işlettiği spor salonu çalışanları da sert bir dille Başoğlu’nun yaptığı ayıbı eleştirmiş, aynı zamanda ortağı olan yeğeninin kocası ise hem boşanma hem de ticari zararı nedeniyle maddi, manevi tazminat davası açmıştı.