Ana Sayfa MAGAZİN Hazal Kaya’dan Hastalığına Dair Açıklama!

Hazal Kaya’dan Hastalığına Dair Açıklama!

172
0
Paylaş

Yeni sezonla birlikte izleyici karşısına geçecek olan Hazal Kaya, ‘Bizim Hikaye’ dizisinde Filiz karakterine hayat vereceğini söyledi. Yeni dizi ve kendisiyle alakalı bir röportajda bulunan ünlü oyuncu Hazal Kaya, önemli bilgiler verdi.

Yeni başlayacak olan dizideki karakterini anlatan Kaya, ”İyi ki Balat’ta çekim yaptık bugün, burada o kadar çok Filiz var ki. Ailesine bakan, kocasına bakan, adeta bütün ailesinin sorumluluğunu taşımak üzere dizayn edilmiş çok fazla kadın var. Hepsinden tek tek etkilendim, umarım becerebilmişimdir yansıtmayı. Filiz benim için çok tatlı, ufak bir kız çocuğu. Benim çok tanışıp arkadaş olmak isteyeceğim bir kız. Başka hiçbir karakterim için söyleyemem bunu mesela. Nihal’i dövebilirdim, gerçekten rahatsız ve huzursuz edici bir arkadaşımız kendisi. Feriha’ya ‘Allah başka dert vermesin yavrum, üniversiteyi de kazanmışsın artık tamam yani’ diyebilirdim. Hiçbiriyle anlaşamazdım ama Filiz’le arkadaş olurdum.” dedi.

Öte yandan şeker hastalığı yüzünden zor günler geçirdiğini söyleyen Kaya, hastalığına göre beslendiğini belirterek, ”Haftada bir izin günüm var; sabah mantı, öğlen pizza, ara öğün lahmacun filan yiyorum. İnsanım, yemek yemeyi çok seviyorum, zaten aşçılık okudum, kendim de yapabiliyorum o yemekleri. Hiçbir normun beni mutsuz etmesine izin vermiyorum hayatta. Buna mini etek giymek de dahil, şort giymek de dahil, yemek yemek de.” dedi.