Ana Sayfa MAGAZİN Murat Başoğlu’nun Eşiyle İlgili Yaptığı Açıklama Ortaya Çıktı!

Murat Başoğlu’nun Eşiyle İlgili Yaptığı Açıklama Ortaya Çıktı!

351
0
Paylaş

Geçtiğimiz haftadan itibaren gündeme bomba gibi düşen Murat Başoğlu’nun yeğeni ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Teknede öpüşürken görüntülenen amca yeğen, daha sonra bu görüntülerdeki kişilerin kendileri olmadığını belirterek fotoğrafı inkar etmişlerdi. Ancak daha sonrasında olay aydınlığa kavuşmuş, amca yeğenin arasında yasak aşk olduğu ortaya çıkmıştı.

Günlerdir haber alınamayan Murat Başoğlu’nun 2015 yılında katıldığı TV programında eşiyle ilgili yaptığı açıklamalar ortaya çıktı. Eşi ile bir TV programında tanıştıklarını belirten Başoğlu, ”Hande ile bir TV programında tanıştık. Sonra programı izledim, kıza yazmışım resmen… Hande her şeyime karışıyor ve ben hepsine gıcık oluyorum. Total yani. Bizde saat 00.00 oluyor, evde herkes yatıyor. Belki ben biraz daha televizyon izlemek istiyorum.” demiş.

Eşinin banyodan uzun süre çıkmadığını söyleyen Başoğlu, “Bazen çözemediğim şeyler oluyor. Bir insan nasıl her seferinde aynı tepkiyi verebilir? Hande’yi duşakabine benzetiyorum. Oraya girdiği zaman başka bir dünyaya geçmiş gibi. Sanki ışınlıyorlar hatunu. Çıkmaz abi. O banyodan 4 saat çıkmaz. Fena bir durum.” demiş.

Öte yandan ortaya çıkan açıklamalarda program aracılığıyla bekarlara tavsiyede bulunan Başoğlu, “Bekar adama tavsiyem ‘arkadaş evlenme’… Ya da ‘evlen sen de gör, bu güzellikleri yaşa(!)’ Yaşanacak çok güzel şeyler var… Kıskanıldığımda ‘hala yakışıklıyım’, ‘hala beni beğenen var’ durumu ortaya çıkıyor, güzel oluyor.” demiş.