Ana Sayfa MAGAZİN Murat Yıldırım Eşiyle Birlikte Hacca Gitti!

Murat Yıldırım Eşiyle Birlikte Hacca Gitti!

257
0
Paylaş

Oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım, geçen yıl evlendiği eşi İmane El Bani’yi alıp dini ibadetlerini yerine getirmek için hacca gitti.Çiftin uçağa binmeden önce havalimanında ihrama girildiği görüldü. İhrama giren Murat Yıldırım,”Çok mutluyuz. Ben daha önce gitmiştim. Kısmet olmuştu bana gitmek. Eşim çok istemişti. Ona kısmet oldu bu sefer de. Annem, babam da bizimle beraberler” dedi.

Hacca giden Murat Yıldırım ve eşinin 10 gece Mekke ve 3 gece de Medine olmak üzere toplam 13 gün kutsal topraklarda kalacağı öğrenildi. Yıldırım, daha önce kendisinin hacca gittiğini şimdi de eşi ve ailesini hacca götürdüğünü söyledi.

Burada basın mensuplarına açıklama yapan Murat Yıldırım, “Mutluyuz, Çok mutluyuz. Ben daha önce gitmiştim. Kısmet olmuştu bana gitmek. Eşim çok istemişti. Ona kısmet oldu bu sefer de. Annem, babam da bizimle beraberler. Tabi oraya gitmek çok güzel bir duygu. Heyecanlıyız tabi ki” dedi.

Öte yandan oynadığı sinema filmi “Ayla’nın Oscar’a aday gösterilmesine çok sevindiğini söyleyen Murat Yıldırım, “Çok güzel bir duygu. Ayla filmi gerçek bir hikaye. Kore savaşında biz Türkler Korelilere yardım ettik. Bir kız çocuğunu askerlerimiz alıyorlar. 3 yıl boyunca bakıp büyütüyorlar. Sonra yıllar sonra o kız çocuğunun Türkiye’de Süleyman asker ile karşılaşmalarının hikayesi. Beni de çok etkilemişti okuduğum zaman. Mutluyuz, inşallah Oscar’a gideriz” diye konuştu.