Ana Sayfa MAGAZİN Olay Çift Boşandı!

Olay Çift Boşandı!

250
0
Paylaş

Öz yeğeni Burcu Başoğlu’yle ilişki yaşadığı ortaya çıkan Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek’ten boşandı. Bermek ve Başoğlu’nun adliye önünde şakalaşıp gülmeleri dikkat çekti.

Çiftin hakkında çıkan barıştılar haberlerine rağmen boşanmaları dikkat çekti. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, yeğeni ile ilişki yaşadığı iddiasıyla ‘hayasızca hareketlerde bulunmak’ suçundan hakkında soruşturma başlatılan sunucu Murat Başoğlu ile eşi Hande Bermek Başoğlu, Yaklaşık 15 dakika süren duruşmada, mahkemeye protokol konusunda anlaştıklarını söyledikten sonra boşanmak istediklerini belirtti. Çift, hakim ve avukatlar huzurunda protokolü imzaladıktan sonra tek celsede boşandı. Adliyeden birlikte çıkan çift, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Adliye karşısındaki duraktan taksiye binen çift, avukat Aslı Hatemi ile ayrıldı. Murat Başoğlu’nun adliye çıkışında, sürekli olarak kameralar tarafından görüntülenmemek için yüzünü saklamaya çalıştığı görüldü. Başoğlu, verdiği kilolar ve sakal bırakması nedeniyle tanınmaz haldeydi.

Öte yandan son tarzları da dikkat çeken çifti, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, boşanma işlemlerini takip eden Avukat Birgül Öner karşıladı. Tanınmamak için başına şapka takan ve sakal bıraktığı gözlenen Murat Başoğlu ile Hande Bermek Başoğlu’nun rahat tavırları ve birbirleriyle şakalaşmaları dikkat çekti.

Sunucu Murat Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu’yla teknede öpüşürken görüntülenmesinin ardından gözler sunucunun 14 yıllık eşi Hande Bermek’e çevrilmiş, Bermek ise bu olay durum hakkında “Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklamasını yapmıştı.