Ana Sayfa MAGAZİN Pınar Altuğ Tehdit Edildi!

Pınar Altuğ Tehdit Edildi!

225
0
Paylaş

Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem karakterini canlandıran Pınar Altuğ, yıllar önce başörtüsüyle ilgili olarak yaptığı açıklama yüzünden önceki gün tehdit edildi. Ünlü oyuncu, konuyla ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

O dönem yayınlanan kılık-kıyafet yönetmeliğine tepki gösteren Pınar Altuğ, “Bu beni rahatsız ediyor. Biz Atatürk’ün çocuklarıyız. Bize yıllardır öğretilen bir kılık kıyafet kanunu var ve hep onun peşinden gittik. İnandığı için türban takılıyorsa sonuna kadar saygım var. Ama eğer şekilcilik olarak takılıyorsa o zaman tepki gösteriyorum” demişti. Ünlü oyuncun eskiden yapmış olduğu bu açıklama önceki gün sosyal medya aracılığıyla tekrar gündeme getirildi ve bir takipçisi tarafından konuyla ilgili olarak tehdit edildi.

Konuyla ilgili olarak ünlü oyuncuyu tehdit eden takipçisi, ünlü oyuncuya sosyal medya üzerinden “Bir daha kapalı kadınlarla ilgili öyle açıklama yaparsan, sete gelip seni öldürürüm” mesajını gönderdi. Bu mesaj sonrası anında harekete geçen Altuğ, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu gene sosyal medya üzerinden açıklayan Altuğ, kendisini tehdit eden takipçisine “Sanırım derdiniz ünlü olmak. Mesajınızı avukatıma ilettim. Hakkınızda yapılacak suç duyurusu sonrasında, derdinizi hukuka anlatırsınız” diyerek karşılık verdi.

Konuyla ilgili konuşan ünlü oyuncu, “Hesap anında kapatıldı. Avukatım konuyu takip ediyor” dedi. Pınar Altuğ, ayrıca profilini yorumlara kapatmayacağını da sözlerine ekledi.