Ana Sayfa MAGAZİN Pınar Altuğ’a Vatan Şaşmaz Tepkisi!

Pınar Altuğ’a Vatan Şaşmaz Tepkisi!

211
0
Paylaş

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz cinayete kurban gitmişti. Hala, gündemin üst sıralarında yer alan bu olay tüm ülke tarafından yakından takip ediliyor.

Çocuklar Duymasın dizisinde rol arkadaşı olan Pınar Altuğ sosyal medya hesabından neşeli bir fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafın altına Vatan Şaşmaz olayı nedeniyle tepki yorumları da geldi.

Fotoğrafa bir takipçisi tarafından gelen “Vatan’ın acısını ne çabuk unuttun” yorumuna Pınar Altuğ şöyle cevap verdi: “Acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder ama arar ara kalbiniz sızlar” diye karşılık verdi.

Fotoğrafa bir başka takipçisi “Tırnaklar ojeli saçlar açık cenazeye geldi fotoğraf koysa ne olcaak” dedi. Pınar Altuğ takipçisine cevaben “Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim, ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem,siz kim olarak bu yorumu yapabiliyosunuz onu anlayamadım.Beni sevmiyor,beğenmiyor olabilirsiniz saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım malum şahsi sayfam. Bu arada uzuntu gostermelik değildir kalpte yasanır!” dedi.

Pınar Altuğ Kimdir?

Pınar Altuğ mankenlik kariyerine henüz lise ikinci sınıftayken başladı. 17 yaşındayken babası vefat etti. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul’da İşletme bölümünü okudu. 21 yaşındayken ”Miss Turkey” adlı yarışmada birinci olarak adını iyiden iyiye duyurmaya başladı. Türkiye güzeli seçildikten sonra öğrenimini yarıda bıraktı. Sunuculuk kariyeri 1995 yılında magazin programları sunmasıyla başladı. Asıl çıkışını 2002 yılında yayınlanan ”Çocuklar Duymasın” adlı dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yaptı.