Ana Sayfa MAGAZİN Şansımı Seveyim Filmi Gala Yaptı!

Şansımı Seveyim Filmi Gala Yaptı!

208
0
Paylaş

Başrollerini Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in paylaştığı, yönetmenliğini Ender Mıhlar yaptığı, senaryosunu Ferhat Ergün kaleme aldığı ‘TAFF’ yapımı iddialı komedi filmi ‘Şansımı Seveyim’ gala yaptı.

Galaya birçok ünlü isim katılırken, filmin başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu filmle alakalı açıklamalar yaptı.

Filmdeki karakterini anlatan Gelinoğlu, ”Benim canlandırdığım Sebahattin karakteri tahmin edeceğiniz üzere çok şansız bir karakter. Filmin adını da bu yüzden koyduk. Biraz da alık bir kardeşimiz. Ben oynadığım için söylemiyorum ama bence güzel de bir davası var. O da şu; arayışta olması. Hepimizin hayatı şansızlıklarla ve belalarla doludur ama önemli olan hayatımızdaki kötü giden şeyleri düzelmeye çalışmak ve onun üzerine gidebilmektir diye düşünüyorum. Sebahattin de böyle bir adam. Arayışta, sürekli arıyor, açmıyorum yine arıyor.” dedi.

Sinema sektöründe yeni isimlerin çıkmasının faydalı olduğunu söyleyen Gelinoğlu, ”Benim bu konudaki tavrım net. Bazı insanlar bu komitenin başkanı ya da sinemanın sahibi gibi davranıyorlar. Onların o tavırlarını doğru bulmuyorum. Çünkü yeni isimlerin mutlaka çıkması gerektiğine inanıyorum. Her anlamda yeni şeyler olmalı. Sadece sinemada değil bizim ülkemiz için de iyi ve yeni bir şeylerin olması önemli. Rekabet güzel bir şeydir. “Sinemayı bunlar mahvediyor” diye yeni film yapan arkadaşların üstüne gitmeyi doğru bulmuyorum.” dedi.