Ana Sayfa MAGAZİN Tamer Karadağlı’nın Hesapları Çalındı!

Tamer Karadağlı’nın Hesapları Çalındı!

170
0
Paylaş

Çocuklar Duymasın dizisinde ”Haluk” karakteri ile tanıdığımız ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın sosyal medya hesabı hacklendi. Hacklenme haberini ise Tamer Karadağlı’nın avukatı verdi.

Müvekkili olan Tamer Karadağlı’nın İnstagram hesabının çalındığını söyleyen avukat, bu hesaptaki özel yazışmaların, fotoğrafların 3. şahısların elinde olduğunu söyledi. Bu yazışmaların veya özel görsellerin sosyal medya üzerinden yayılma olasılığına karşı önlem aldıklarını söyleyen avukat, bu unsurlar için mahkemeden yayın yasağı aldıklarını söyledi.

İnstagram hesabı hacklenen ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın avukatının konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

“Müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram resmi hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki  tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışında 3. şahısların elinde bulunmaktadır.

Müvekkilimin tamamen özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere ve yazılara müdahale etme, tahrif etme, onun adına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve tüm bunların müvekkilimin isteği dışında kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır.

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabındaki tüm özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin tüm yazılı, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2017/38 D. İş ve 2017/38 K. sayılı mahkeme kararı ile durdurulmuştur.

İşbu kararın önemle uygulanmasını aksi takdirde uygulamayanlar hakkında tarafımızca hukuki ve cezai tüm yasal yollara başvurulacağını ihtaren bildiririz.”