Ana Sayfa MAGAZİN Ünlü Manken Ece Gürsel Basketbol’a Transfer Oldu

Ünlü Manken Ece Gürsel Basketbol’a Transfer Oldu

258
0
Paylaş

Uzun bir dönem mankenlik yapan ve son olarak şarkıcılığa soyunan Ece Gürsel özel bir kolejde basketbol kız takımının idari sorumlusu olarak görev alacağını açıkladı.

Mankenlikten önce basketbol geçmişi de bulunan Ece Gürsel, idari sorumlu olarak göreve başladığı özel kolejde, antrenörlük belgesini almasının ardından önce yardımcı antrenör, ardından da antrenör olarak sahalara çıkmaya hazırlanıyor. Mankenliği bıraktığını ve hayatında yeni bir sayfa açtığını açıklayan eski manken, kolejin yaptığı basın toplantısında da kameraların karşısına geçti.

Önümüzdeki yıllarda Açı Koleji‘nin kız basketbol takımının antrenörü olarak göreceğimiz Ece Gürsel, uzun yıllar bu kulvarda çalışmak istediğinin altını çizdi. Yıllarını verdiği basketbolda antrenör olarak görev yapmanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Gürsel, şu anki fiziğinin temelini basketbol sayesinde attığını söyledi.

Kendisini yetiştiren Antalya Koleji, Akdeniz Koleji ve Akdeniz Üniversitesi’ndeki hocalarına teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Gürsel, artık kendisinin yeni başarılı bireyler yetiştirmek için çabalayacağını açıkladı.

Gürsel sosyal medya hesabından yeni göreviyle ilgili bir açıklama yaptı.