Ana Sayfa MAGAZİN Zuhal Topal İle Yollar Ayrıldı!

Zuhal Topal İle Yollar Ayrıldı!

252
0
Paylaş

Geçtiğimiz dönem Star TV’de evlilik programı yapan Zuhal Topal kanaldan ayrıldı. Kanal yönetimi geçtiğimiz günlerde programın son bulduğunu açıkladı.

Bu duyuru sonrası açıklama yapan Zuhal Topal konuyla ilgili olarak, ”Uzun süredir kamuoyu hassasiyeti nedeniyle gözlerin izdivaç programları üzerinde olması, Star TV yönetiminin yeni sezonda bu içerikte yayın yapmama kararı alması üzerine yeni formatlarla Star TV ve diğer kanallar ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Yapımcı firma Artı Film ve Soho Film tarafından “Zuhal Topal’la” isimli programda uzun süredir manevi haklarıma ve sanatçılık haklarıma özen gösterilmediği, alacaklarım ödenmediği halde yayının devamlılığı için yayıncı kanala ve izleyicilere olan saygım nedeniyle programa çıkmaya devam ettim. Yapımcılar aleyhine ihtarlar gönderdiğim halde kişilik haklarım suiistimal edilmeye devam edildi. Önümüzde ki hafta avukatım kanalı ile yapımcılar aleyhine mahkemeye müracaat edeceğim. Bunun dışında şimdiye kadar her hangi bir konuda açıklama yapmadığım bilinmektedir. İlerleyen günlerde pek çok konuya açıklık getireceğim.” dedi.

Bunun üzerine yapım şirketinden de yalanlama açıklaması gecikmedi. Zuhal Topal’ın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekilde:

”Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programının yayından kaldırılmasından hemen sonra. Sn. Zuhal Topal tarafından kamuoyunu yanıltmaya yönelik gerçek dışı yapılan açıklamalar manidardır. Kendisine herhangi borcumuz yoktur, tüm hak edişleri tarafımızca yapılmıştır.”